Register

Cabrio do ślubu
Czy wypada aby Pan młody prowadził samochód do ślubu? Oczywiście że tak!
 
Wybór dwuosobowego kabrioletu to bardzo ciekawe rozwiązanie i swego rodzaju przełamanie panującej rutyny ślubnej. Samochody cabrio zawsze robią olbrzymie wrażenie na ulicach i na pewno nie pozostają niezauważone!
 
Samochody typu cabrio roadster (dwuosobowe) wbrew pozorom oferują bardzo dużo miejsca z przodu, więc nie ma obawy nawet o bardzo szerokie suknie z kołem.
 
Dodatkowo wybór samochodu z twardym dachem rozkładanym elektronicznie (w kilkanaście sekund) sprawi, że nie zaskoczy Was żadna pogoda.

Wraz z autem otrzymacie Państwo wiatrołap - specjalne urządzenie, które zadba o komfort podróżowania i Wasze fryzury nawet podczas podróży w wietrzne dni. Wiatrołap reguluje przepływ powietrza w kabinie przy zdjętym dachu, umożliwiając Państwu spokojne rozmawianie, słuchanie muzyki czy rozmowę telefoniczną. Nawet najwymyślniejsze fryzury nie zostaną zniszczone przez wiatr!
 
Zachęcamy do przeżycia wyjątkowych chwil w tym wyjątkowym aucie, z uśmiechem na twarzy i delikatnym muśnięciem wiatru we włosach! Z pewnością samochód zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia i olbrzymią ilość zrobionych zdjęć!
 
Więcej zdjęć samochodu w zakładce "Auta do ślubu - galeria". Zapraszamy także do obejrzenia filmu w wysokiej rozdzielczości HD, prezentującego auto:
 
 
 
Copyright © 2019. Limcars.pl.